Bažiny Washingtonu plodí lži a chtějí válku

Navzdory nebývalé míře propagandy a falešných zpráv ze zpravodajských médií "washingtonské bažiny", drtivá většina Američanů upřednostňuje diplomacii s Ruskem a nikoliv válku. Tu válku, po které tak toužil Obama a Clintonová. Ti dva alespoň začali a prosadili novou studenou válku s Ruskem se všemi dnešními důsledky.

V honu na čarodějnice, jak to nazval Trump, se v zprávy této éře americko-ruských vztahů vyznačují obviněním z ruského zasahování do amerických voleb. Důkazy žádné, ale media se tomu věnují prakticky denně. Levice doslova vzteky šílí a mnozí pozorovatelé se toho už doslova děsí.

Avšak Američané věří, že je lepší a důležitější pokoušet se a pokračovat v úsilí o zlepšení vztahů mezi oběma zeměmi (58%). Tento průzkum renomovaného Gallupova ústavu se nehodí do krámu globalistů a navzdory touze veřejnosti po větší diplomacii, washingtonské bažiny - v přímém nesouhlasu s prezidentem Trumpem a voliči - stále prosazují nové sankce a tlačí USA blíž k válce.

O nic jiného se nejedná. Clintonová selhala, válku bude muset zahájit ten, kdo Trumpa vystřídá. Alespoň tak si to globalisté plánují. Každý prostředek k pádu Trumpa se hodí. Podzimní volby nebudou proto jen o komorách amerického parlamentu, ale budou o tom, zda bude svět blíž k nové Velké válce.