Cassandra Fairbanks: Ústavní krize v USA?

V šokujícím dopisu, jehož cílem bylo podkopat prezidenta a jeho autoritu, napsalo několik vysoce postavených demokratů dopis, nařizující zpravodajským agenturám, aby ignorovali příkaz Trumpa k odtajnění mnoha dokumentů zahrnujících ruské vyšetřování.

Dopis byl podepsán Adamem Schiffem, Nancy Pelosi, senátorem Markem Warnerem a senátorem Charlesem Schumerem. "Přezkum od agentur a jakákoli komunikace s Bílým domem o podstatě materiálu nesmí pokračovat, " stanovuje dopis.

Právník Will Chamberlain označil dopis za ústavní krizi a vyzval ke zvážění kroků proti zákonodárcům, kteří dopis podepsali. Chamberlain dále pokračoval ve svém prohlášení s tím, že "prezident Trump vydal příkaz svým podřízeným odtajnit některé informace týkající se ruského vyšetřování. Má jako prezident Spojených států právo rozhodnout plném odtajnění. FBI a další agentury jsou mu přímo podřízeny."

V pondělí totiž prezident Trump vydal nařídil , aby se veřejně zpřístupnily všechny textové zprávy týkající se ruského vyšetřování od Jamese Comeea, Andrewa McCabeho, Bruce Ohra, Lisy Page a Petera Strzoka.

Není divu, že se demokraté, hrající své nezákonné hry tohoto zveřejnění bojí.

(Foto Pelosi: Aaron P. Bernstein)