EU stále migraci podporuje

Nevidíme ani stín ani náznak, že by EU resp. Evropská komise, která si uzurpuje právo jednat za EU činila vůbec nějaké kroky k tomu, aby se migrace zastavila. Vzpoura Italů, Rakušanů a států V4 je jenom odezvou na to, že EK nekoná ve prospěch Evropy téměř nic. Juncker se jenom usmívá, kde koho objímá, ale jak říká čínské přísloví: "Není nic pozitivního na jásání jedovatého hada".

CSU zřídila sběrné tábory

To po čem bavoráci volali tři roky a co nechtěla Merkelová za žádnou cenu se nakonec realizuje. Pozdě, zoufale pozdě a s příšernou vizí pro budoucí Německo. Jenom válka Německo zpustošila více. Nyní se zjišťujezda dovezené a propašované zboží, zde tedy živí lidé, náhodou splňují podmínky pro udělení azylu. Ale pro jistotu nikdo neřeší kdo a kam odveze zpět ty, co neprojdou.

Sběrné tábory v Africe stále nejsou

A proč by měly být?  ptá se OSN. Nejlepším táborem pro Afričany je EU zní od papalášů OSN. Sběrné tábory migrantů v Africe nevyrostou, protože všichni o nich budou mluvit, ale nikdo je nezaplatí. Navíc všechny africké vlády takové plánované tábory totiž odmítly. Úplatky ani výpalné totiž EU nenabídla. Tak migranti proudí dál.

Ani jeden muslim

To zní z Polska, kteří přijalo 2 miliony Ukrajinců ze 7 miliónů, kteří opustili "demokratickou Ukrajinu Porošenka". Nelze se jim divit. Babiš stejně jako Orbán hřímá: "Ani jednoho migranta! Každý přijatý jenom podpoří pašeráky." A to tohle nikdo v EU před třemi roky a během té doby neviděl? Nechtěl vidět, že?

Brusel potřebuje výměnu všeho: Lidí i práva.