Evropa jako odkladiště lemplů? Tak to je plán OSN

Podíváme-li se na to, co dělá OSN, tak všechny problémy lidstva řeší tím, že kde koho směřují do Evropské unie (EU). To je EU tou super nejbohatší částí světa s nulovou nezaměstnaností vlastních občanů? To jsou jiné a dokonce mnohé muslimské státy na tom tak špatně?

Nejsou, ale nemají hrůzovládu v Bruselu- Paříži- Berlíně a nově v Madridu.

Obchod s lidským masem a chudobou od roku 2015 díky zešílené Merkelové jenom kvete. Když jí slyšíme, jak ve Španělsku vykládá, že Dublin je mrtvý, tak jeho hrob vykopala právě ona svým nestoudným a proti-evropským rozhodnutím.

Od kterého dne si vlády západní části EU přestanou hrát na dobromily a začnou plnit vůči svým občanům, ale těm ostatním v EU svou povinnost a začnou bránit své hranice a trestat nelegální migraci?

Od pamfletu OSN o právu na migraci odstupují Američané i Maďaři. Měli bychom se k nim přidat. OSN je zcela vychýlená organizace, která vede Evropu ke zkáze a k strašné občanské válce. Máme za sebou dvě zničující, to si vyrobíme sami tu třetí jenom proto, že se jenom díváme a nic neděláme?

"Problém rozdělování migrantů v EU je řešitelný, ale v partnerské duchu," řekla Merkelová a jeden neví, jestli se má smát, nebo plakat. Přece nejde o jejich trvalé přerozdělování v milionových objemech, ale o jejich zastavení. Jenomže Merkelová je škodná jako málo kdo v Evropě kdy byl. Absolutní škodná!