Evropské hodnoty jako naprostý úlet

Politické Sorosem ovlivněné trosky nedávno hlasovaly proti Maďarsku za porušení tzv. Evropských hodnot. V podstatě lze předpokládat, že ruku těmto lidem vedly peníze pana Sorose, kterého Maďaři ze své země jako škodnou vyhnali.

Jak vypadají ty Evropské hodnoty v praxi? Zde jeden příběh:

Slyšeli jste už o Roccovi Buttiglionem a jeho sporu s EU? O člověku, který se stal skoro eurokomisařem? Ne?

Jistě víte, že mezi zakladateli a vysokými funkcionáři EU je i mnoho bývalých komunistů. Sice se EU jakože proti komunismu staví, přívrženci EU bojují proti minulému režimu, jako kdyby nás měl hned zítra obsadit Sovětský svaz (který už neexistuje, ovšem to si někteří jedinci zřejmě nestačili všimnout), ale realita je jiná.

Mezi eurokomisaři bylo a je mnoho takových lidí, kteří byli zapálenými komunisty. Například Siim Kallas, Danuta Hübnerová, Andris Piebegals (jeho stranickým šéfem byl Leonid Brežněv) a další. Tito lidé byli bez problémů schváleni jako eurokomisaři.

A teď k Roccovi Buttiglionemu.

To je bývalý ministr kultury a ministr pro evropské záležitosti v Itálii. Ten aspiroval taky na funkci eurokomisaře, ale schválen nebyl. Proč? Protože je křesťan!

Ale není to křesťan ve stylu ,,kam vítr, tam plášť". Soudruzi z EU mu položili otázku, co si myslí o homosexualitě. Rocco odpověděl, že ji považuje za hřích, ale že to nemůže nijak ovlivnit výkon jeho funkce jako komisaře.

Pak dostal otázku, co si myslí o klasické rodině. Rocco uvedl, že rodinu tvoří muž a žena. Dále uvedl, že účelem rodiny je umožnit ženě mít děti a těšit se ochraně muže, který se o ně stará. (Neřekl nic o tom, že by žena nemohla mít i svou vlastní kariéru.)

A tento člověk byl za své názory (ne za schopnosti) odmítnut jako eurokomisař. Toto je dokonalý příklad toho, jaké "hodnoty" vlastně EU vyznává. Nesouhlasíš, soudruhu? Máš jiný názor? Tak si vybereme nějakého "foremnějšího" kandidáta.