Evžen Stouplý: Podlost „sirotčího útoku“

Marjápano, co všichni blbnou? Mohamed řekl, že islám má vítězit skrze šíření strachu. Dnešní vítači resp. sluníčkáři v podstatě neznají jinou emoci než strach a totéž předpokládají u ostatních. Možná i proto jsou vůči tlaku migrantů tak odevzdaní, tak servilní, tak zbabělí.

Nepochybně mnozí na svém postoji i vydělávají. Jak řekl Lenin: Hrabivec Vám prodá i ten provaz, na kterém ho oběsíte. A tohle sluníčkáři předvádějí do posledního písmene v oněch "neziskových" organizacích. Spíše parazitních a zločineckých. Tak bychom měli k nim zvolit slova.

Najednou je tu téma "Sirotci" a všichni doslova blbnou. Pomalu už znějí hlasy, že se jedná o "Vrtěti psem EU" navíc podlé, neboť se ví, že Češi děti chrání, na dětech jim záleží a pomoc prarodičů se u nás bere jako samozřejmost. To ale v mnoha zemích samozřejmostí není a nejblíže je nám v tomto směru Rusko a Izrael. (Slovensko se nepočítá, tam je to stejné, jako u nás).

Podlost "sirotčího útoku" je zřejmá, Tak co se raději podívat na to, že nám hrozí totéž, co Maďarům, tedy nátlak, útlak a politická zvůle? Rok 1956 a 1968 jsme snad z paměti nevymazali, ne?