Genocida bílých obyvatel v Jihoafrické republice se Trumpovi zajídá

Když bílí občané Jihoafrické republiky (JAR) hlasovali v roce 1992 za ukončení systému apartheidu v Jižní Africe, činili tak s výslovnou ústavní zárukou, že jim jejich země nebude nikdy ukradena. Ale dnes, prakticky bez politické moci, se stali zuřivě pronásledovanou menšinou. Někteří se proto stěhují i do Ruska.

Už všichni ve světě viděli, co se stalo v Zimbabwe poté, co se Robert Mugabe a jeho muži dostali k moci a zahájili vyvražďování bílých obyvatel. Jižní Afrika se nyní chystá opakovat stejnou chybu a vůdcové z Evropské unie zůstávají podivně tiší, hluší a nemluvní.

Proto prezident Donald Trump ve středu v noci nařídil a oficiálně požádal ministra zahraničí Pompea, aby pečlivě přezkoumal vyvlastnění půdy a farem v Jihoafrické republice a rozsáhlé zabíjení zemědělců.

Nelze si nepřipomenout pokrytecký projev jeho předchůdce Obamy, který přímo v Jižní Africe sliboval všem svou podporu. Nezbylo z ní nic. To povzbudilo "revolucionáře" a hlavu radikální levice, komunistu Juliuse Malema, aby opakovaně a veřejně volal po bílé genocidě v JAR. Nikdo jeho výroky v EU nikdy neodsoudil. Vraždění bílých farmářů v JAR proto beztrestně probíhá.