I to prolhané OSN přiznává, že porodnost Afriky neklesá a neklesne

Afrika, zejména její subsaharská část, se bude stěhovat do Evropy. A to tak dlouho, dokud Evropská unie nezkolabuje.Bruselproto nařizuje vládám pobírající dotace , že mají pacifikovat domácí obyvatelstvo a a tvrdit, že cca 50 miliónů Afričanů EU zvládne a navíc potřebuje. Provšechny ty potřebné vytvoří milionypracovních míst, infrastrukturu, rozumně fungující ekonomiku, státní správu a společnost, fungující právo a bezpečí každému občanu, míněno migrantovi. 

O bezpečí původních Evropanů se pro jistotu nehovoří.

OSN počítá s pomocí, jak říká, prom pouhá 3% Afričanů, což představuje odhadem 75 miliónů lidí v krátkém časovém sledu. Přímá pomoc na území Afriky pak představuje hodnotu Marshallova plánu zvětšeného asi tak desetkrát. Korporace ve stále větší mířepotřebují konzumenty jejiž spotřebu bude platit stát. Prostředky pro tuto spotřebu pak zajistí původní Evropané. 

Globalisté jsou ochotni pro tento cíl užít proti Evropanům veškerou sílu, včetně vojenské. A protože NATO by se použít nedalo, má Brusel za úkol vybudovat "novou armádu" a zdá se, že muslimové by mohly být nejhorlivějšími vojáky při potlačování protestů původníchEvropanů. Z Berlína i Paříže takový souhlas už je vydán s tím, že žádné "pravé národnosti" dnes už vůbec neexistují. To říká jak prezident Francie Macron, tak prezident Německa Steinmeier

Obludná a vražená, taková je politika politika globalistů, které Brusel dělá slouhu.