Jan Freml politikům: Co děláte v posledních 4 letech pro bezpečí a pořádek ve městě?

Pánové a dámy! Situace ve městě v některých lokalitách je katastrofální! . Už se tady uvnitř města pomalu nedá žít. Všude neskutečný nepořádek, narkomani, opilci válející se na lavičkách, cizinci vyhození z práce kteří obtěžují kolemjdoucí, špinavé a hlučné ubytovny ve vilových čtvrtích.

Bojím již se svojí ženu pouštět se psem, protože je neustále obtěžována. Chodím si pro ní do práce každý den, protože před prodejnou Alpine Pro, kde jste instalovali lavičky každý den sedí opilci, špinaví cizinci popíjející veřejně alkohol a narkomani.

Nač máme kamerový systém, vyhlášku o zákazu požívání alkoholu na veřejnosti, když městská policie není v těchto lokalitách vůbec vidět a jedná pouze v případě již vážných situací a na upozornění občanů města? Nač máme dětská hřiště a lavičky, když tyto prostory okupují "divní" lidé a ostatní se bojí nebo se štítí jich využívat, protože kolem je nechutný bordel, nedopalky, obaly od alkoholu, injekční stříkačky?

Pánové těchto politických stran: ODS Mladá Boleslav, Raduan Nwelati, TOP 09 - Mladá Boleslav, Daniel Marek, Jiří Bouška, Starostové a nezávislí Mladá Boleslav a další. Ptám se co uděláte pro bezpečí našeho města?

Prosím všechny, kdo se zajímají o naše město: Mladá Boleslav zasaďme se společně o změnu tohoto neutěšeného stavu.

Názor autora ze sociální sítě