Jim Hoft: Šokující zjištění: Polovina švédských žen se bojí vyjít večer ven

Podle Folkhälsomyndigheten, pobočky vlády pro lidské zdraví, čerstvé statistiky ze Švédska ukazují, že 47% žen v okrese Örebro se bojí vyjít večer sami ven.

Téměř polovina žen ve věku 16-84 let tvrdí, že se často vyhýbají večerní projížďce  kvůli strachu z napadení, sexuálního napadení, znásilnění nebo oloupení. Jedná se o nárůst  této zločinnosti o 6% za pouhých pět let.

Stojí za to zdůraznit, že v okrese Örebro existuje známá oblast, která se nazývá Vivalla, a  která má populaci slouženou ze 75% z migrantů. Několik vražedných džihádských teroristů našlo svůj úkryt právě tam. Švédské bezpečnostní služby SÄPO proto varují, že i další příslušníci ISIS směřují do této oblasti.

V loňském roce zaznamenalo Švédsko rekordní počet znásilnění. 7,840 lidí uvedlo, že se stalo obětí znásilnění, což představuje nárůst o 8% oproti předchozímu roku.

Švédsko má druhý největší počet znásilnění na světě na jednoho obyvatele, přičemž Jihoafrická republika je na prvním místě. 

(Zdroj: https://www.thegatewaypundit.com/2019/02/shock-poll-half-of-swedish-women-afraid-to-go-outside-alone-in-some-areas/)