Jordanka Jirasková: Napravená

Edit: Věta "sdílejte, než to smažou" najednou postrádá vtip. Protože oni opravdu mažou.

Na svojí cestě za navrácením starýho profilu zjišťuju plno věcí. Například vídám mraky stejných komentů a prosby o navrácení neprávem smazaných či blokovaných profilů. Jsou to Indové, Irové, Američani atd. .. samozřejmě všechno lidé, kteří nesouhlasí s politikou EU, lidé, co nevolili Hillary atd... Já musím říct, že jsem ještě donedávna považovala Zuckerberga za opravdu chytrýho člověka, co to všechno myslí ve skutečnosti dobře, jenom se mu to trochu vymklo z rukou.

Teď, když jsem se na něj ale zaměřila víc, tak vidim pokrytce a psychopata, co moc dobře ví, že má v rukou celej svět. Jasně se vymezuje proti odpůrcům EU a proti lidem s odlišnými názory, než má on. Bez milosti zařezává facebooky příznivců Trumpa a nazývá je proruskými trolly. Dává si záležet, aby na každé jeho fotce bylo vidět něco od značky Nike.

Co ale naprosto nechápu, že ve většině jeho prohlášení a facebookových postů naleznete věty jako "děláme svět lepší", "chceme svobodné volby", "ochraňujeme demokracii"...Vždyť dělá absolutní opak!

Že facebook má nejmodernější technologie k rozpoznání obličejů, k přesnému zjištění vaší polohy, ví, co rádi jíte, co kupujete manželce k narozeninám a nepozná, který profil existuje 10 let a který týden? Vlastně už se nedivim, dostala jsem se zkrátka do skupiny "závadných lidí", kteří musí být odstraněni.

Jen se ptám vás, kdo mě nesnášíte a neustále nahlašujete - takovej facebook vás fakt ještě pořád baví?

(převzato z FB)