Juncker prý přijde s pozitivními návrhy…. Ha ha

Jak může někdo přijít s pozitivním návrhem, když za celou dobu svého působení v čele Evropské komise se na nic takového nezmohl? ČTK hlásí  " z dobře informovaných zdrojů" (asi volali panu Sorosovi), že Juncker se holedbá, že jeho návrhy by měly mít "pozitivní přínos pro občany" EU. Tím myslí dalších dvacet miliónů migrantů?

Nakonec z toho vše vylezlo posílení Evropské pobřežní a pohraniční stráže ( to už tu bylo a bylo to k ničemu), účinněji pomáhat s návraty těch, kdo nemají právo na azyl (naprosto nulové výsledky) a návrhy na podporu afrických zemí, které v migrační krizi s Evropou spolupracují (o táborech se raději mlčí, byla to kolosální hloupost od začátku).

Nakonec to nejlepší: Juncker prý nastínil svou vizi možného vývoje Evropské unie do roku 2025 a předložil plán na vybudování "jednotnější, silnější a demokratičtější" EU.

Větší lež si na závěr připravit nemohl, vždyť on je jedním z největších rozbíječů poválečné Evropy. Zlý, zákeřný, podvodný a nestoudný. A nikdy jiný nebyl. Už aby šel k čertu!