Junckerova EU prý není SSSR, odejít může každý

To říká francouzský novinář Jean Quatremer a ironicky dodává, že v Evropské unii není nikdo proti své vůli. Škoda, že s touto lží nikdo nevede polemiku. Místo toho je východní EU označována za "Evropský nádor", kam patřilo původně Maďarsko a nyní tam spadáme všichni. Tak to pojmenoval komisař EU Oettinger.

EU prý není SSSR. Je horší

Socialistické státy vyznávaly ideologii marxismu-leninismu, současná Evropská unie zcela prokazatelně vyznává ideologii marxismu-islamismu a z toho vyplývá podpora okupace Evropy migranty. Politika "Kdo nejde s námi, jde proti nám" se z Bruselu šíří jako evropský mor. Neokoloniální politika uplatňovaná ve východní části EU znamená trvalou stagnaci a trvalé odlivy zisků z těchto zemí a demokracie v EU všude viditelně skomírá.

"Každý občan EU si musí uvědomit, že veškerá moc pochází z Bruselu"

Tak zní proklamované Evropské hodnoty. Pomalu bychom všechny domácí volby mohli zrušit. Na co nám jsou, když už kde jaký detail života je plánován a rozhodován v Bruselu? Dnešní kritiky Brusel nálepkuje kritiky slovy: Rasista, xenofob, islamofob atd. Pro Brusel (ale i Paříž a Berlín) není evropskou hodnotou emancipace a svoboda národů a států v EU, není hodnotou růst ekonomiky nových členů EU, není hodnotou právo, pořádek a spravedlnost, není hodnotou svoboda slova a není hodnotou rovnost občanů v EU. Tak proč se s tím smiřujeme?