Karel KLOUD: Choroby migrantů jako zbraň proti Evropanům

Na tento aspekt migrace již upozorňovala řada odborníků, nicméně je argumentačně prakticky nepoužíván. Přesto je to argument velmi silný a měl by být využíván v první řadě. Ano, jsem xenofob, nechci tyfus, žloutenku AIDS prostě do republiky. Jediné rozumné řešení je " Ani noha"

Mimochodem, všimli jste si jak jsou v těch šílených vedrech oblečení záchranáři? Ochranné obleky a náústky. Čeho se ti hlupáci bojí? . Nebo spíše vědí o co jde a svůj džob prostě berou jako službu na infekčním oddělení s příslušnou odměnou. Proč si největší vítači migrantů nikoho domů nevezmou? Na Orlíku by se jich jistě pár ubytovalo. nebo možná nejsou tak blbí, jak vypadají

Severoamerické indiány nevystřílely statisticky vzato pušky bílých dobyvatelů ale vyhubily je jejich nemoci. To bylo daleko účinnější.

A Evropě se prostě může stát totéž. Když někdo jede do území odkud většina migrantů pochází, tak je proočkován tak, že se mu protáčejí panenky.

Dnes, epidemologicky vzato, toto území přicestovalo do Evropy!.

Každý , kdo je vítá nese odpovědnost za případné epidemie, které se mohou zcela reálně rozvinout. To budou jednou soudy !

Drobná poznámka k blbečkům, kteří tvrdí, že se bojíme zbytečně a podobné kecy.

Proč myslivci dávají vyšetřit každé ulovené prase na trichinelu, tedy svalovce, přestože se u nás již 50 let nevyskytl? Protože se bojí! Proč dávají vyšetřit z každého katastru alespoň jednu ulovenou lišku na vzteklinu, byť si nikdo nepamatuje, že by existovalo nějaké pozitivní zjištění? Protože se bojí! Proč si myjete ruce před jídlem? Protože se bojíte nějaké nakažlivé choroby! Tak bych mohl pokračovat do nekonečna.

Strach je totiž to, co naši civilizaci udržel naživu a je to zásadní faktor našeho blahobytu.

Existence naší civilizace je v zásadě postavena na předběžných obavách, tedy strachu.

Na druhou stranu hřbitovy jsou plné různých "Nebojsů", kteří si strach nepřipouštěli.

Kluk skočí ze skály, protože tam skákal vždycky. Pak tam jednoho dne plave kláda, potopená metr pod vodou. Funus! Nikdo tady nikdy nejezdí, prostě to projedu. V zatáčce traktor. Funus.

Tak bych mohl opět pokračovat do nekonečna. Je to takový Darwinův výběr. Ti co nemají strach, mají statisticky podstatně kratší život. Bohužel občas ho ukrátí i těm druhým. A proto říkám, pryč s "Nebojsy". On to kdysi lapidárně vyjádřil Jan Werich rčením" Kde blb, tam nebezpečno"

Budou volby, nevolme blby!

Blbce je třeba hubit již v nejnižších patrech politiky. Co kdyby se propracovali výše. Stačí se podívat na senát či sněmovnu a každý jistě najde řadu příkladů, kdy se z původně malého blbce stal velký politik. Ještě si nemohu odpustit jednu ze sentencí, kterými nás obveseloval prof. Batka, přednášející nezáživný předmět zvaný teoretická elektrotechnika.

"Víte přátelé, vysoká škola z hloupého člověka chytrého neudělá. Pouze jeho vývoj na blba urychlí".

Obrázek HIV