Karel Kloud: Krach západní veřejné moci a naše volby

To, že veřejná moc v západních zemích je naprosto neschopná je zřejmé již řadu let. Asi před dvěma roky mne pobavil generál francouzského četnictva, který komentoval právě uplynulé "oslavy Nového roku" zhruba takto. "shořelo asi jen 1000 aut, to nebylo špatné".

Takového velitele četnictva bych okamžitě degradoval a postavil pře vojenský soud. Poté , co se ozbrojená moc dává na útěk před tlupami migrantů, kteří na ně hází sračky, tak se již nedivím ničemu. Takovýto "drobný incident" by vyřešil každý velitel pohraniční roty během deseti minut a poté by hlásil směrem nahoru. " Pořádek jsem obnovil ve 14,35, státní hranice je zajištěna, odstraňujeme kolaterální škody, žádám o ženijní podporu dvou buldozerů".

Nicméně jaké poučení z toho plyne pro nás a teď? Budou komunální volby a jak asi víte, ožralec Juncker navrhoval, aby migranty mohly přijímat i obce! Tedy je třeba zajistit, aby v žádném zastupitelstvu obce nebyli "vítači", jak to vidíme např. v Brně, či v Praze. To by mohla být skutečně katastrofa viz Haag a další holandská města. Je tedy i v komunálních volbách naprosto legitimní otázka na každého kandidáta, jak se staví k migraci.

Jediná správná odpověď jak asi každý tuší je " ani noha".

To je otázka pudu sebezáchovy. Mezi těmi, co projdou tímto jednoduchým sítem si už vyberte, politická strana, muž , žena,či výše IQ nebo počet titulů jsou vedlejší nepodstatné atributy.