Karel Kloud: Santiniho nám ČT skutečně nepustí...

Musíme ji platit a ona nás má informovat. Nejsem vůbec zvědav na komentáře de...ů jako je Pehe, Lukeš, Šonka, Romancev a mnoho dalších,které když uvidím na obrazovce, tak vím naprosto přesně dopředu, co budou blábolit na příslušné téma a přepínám kanál na nějaké satelitní zpravodajství.

Mne zajímají jen informace, pravdivé a nezkreslené.Názor si s dovolením vytvořím sám bez těch nablblých politologů, politických geografů a podobné verbeže.

Je sice hezké, že se dozvíme, kdy a kolik mrtvých ( pokoj jejich duši) bylo při pádu autobusu do propasti někde v Pákistánu nebo kdo co opsal před patnácti léty do diplomové práce, případně jakou šílenou újmu utrpěla před dvaceti léty nějaká hvězdička, když jí režisér nebo fotograf poplácal po zadku, či nedej Bože jí hrábnul do kalhotek. Za našich mladých let, když se dívce či ženě něco nelíbilo, tak dostal chasník takovou facku, že toho rychle nechal. Když nic nenamítala, tak se pokračovalo dál. Přece každý kdo dospěl věku užívání rozumu ví, že táta s mámou ho čelem nevypotili. Ostatně na těchto " nepodstatných drobnostech" stojí zachování lidského rodu. V normální společnosti se tyto věci prostě konají, nicméně se o nich nemluví. Dneska tyhle odkvetlé kopretiny vzpomínající na sexuální příkoří před drahnou dobou působí dojmem, že by rády, leč nikdo se k věci jaksi nemá, tak se snaží nějak zúročit své údajné újmy a být zajímavé. Jsou spíše trapné.

Ve světě se totiž dějí podstatnější věci a naše sdělovací prostředky plýtvají vysílacím časem na ptákoviny nemající žádnou vypovídací hodnotu, kromě důkazu idiocie reportéra či redaktora.

Celé dny nás zásobují naprostými kravinami ale to, že Ruská federace, údajně strádají pod naším embargem je již třetím rokem největší vývozce obilovin ve světě jaksi opomněli a to že v říjnu minulého roku dosáhl nenáviděný Putin 90 % soběstačnosti ve všech kategoriích vepřových výrobků, nemluvě o kuřatech, vejcích a přilehlých komoditách o tom ani ťuk. Až zrušíme milostivě embargo, tak už tam nebude co vyvážet, protože budou mít svoje, lepší a levnější.
Francouzi např. již přišli o veškeré obchody s obilím v Africe vyjma Alžíru a ve férové obchodní soutěži tam dodávají Rusové.. Tolik statistiky OECD. O tom se ten blbeček Moravec vůbec nikdy nezmínil a to vypadá, že spapal veškou moudrost světa, nebo se tak alespoň tváří.

Chtělo by se s klasikem zvolat" Velebnosti, to je ale hnus"