Když Pánek práší… to je děs

1. Integrace muslimů se nezdařila podle odborníků ani nezdaří, protože jim v tom brání jejich náboženství, jehož součástí je i právní systém. To je fakt, který západní politici záměrně přehlížejí, a proto má integrace tak negativní dopady.

2. K osamělým útokům se často přihlásil Islámský stát a dnes útočí celé skupiny (viz. Útok na restauraci Žába v Německu či jiné záběry ze sociálních sítí)

3. Pánek z protěžované neziskovky je tím posledním, kdo by měl hodnotit, zda české hospodářství jede či nejede na plné obrátky. Do tomu mu nic není a navíc jeho teze o tom, že příliv nekvalifikované pracovní síly našemu hospodářství pomůže je ekonomickým nesmyslem. Naopak, tito lidé se stanou zátěží pro státní rozpočet. Takových nekvalifikovaných tu máme až sto tisíc už jako občany a nic než zátěž nepřinášejí.

4. Politik, který by dnes řekl občanů, že je to skvělé, že tu máme jakési Spojené státy evropské by asi dopolitikoval. Ona "skvělost" totiž už dlouho není skvělá, ale opačně. Ale to tomu, kdo si náramně žije z cizích peněz nikdy nevysvětlíte.