Migranti, vítači a sluníčkáři se shodují

Je neuvěřitelné, že na konci jakékoliv diskuze s kategorií lidí jakou jsou čeští migranti, vítači či sluníčkáři z nich nakonec vyleze obludná nenávist ke každému, kdo má jiný názor než oni. Totalitní vidění světa přímo učebnicové. Kde se to v těchto lidech bere, je záhadou. Mají a znají jen jedinou pravdu: Tu svojí.

Nebezpečnost těchto lidí pro svět není jenom v tom, že hájí své totalitní vidění světa, ale že jej hodlají prosazovat i na úkor jiných. Jako tomu už v dějinách lidstva mnohokráte bylo. Tentokrát mají velké zastání v ose zla Brusel-Paříž-Berlín a tato ekonomická moc Osy jim dává křídla. Náhle všechny ostatní národy v Evropě jsou pro ně bezcenné. Jsme pro ně jen podlidi. Bezcenní, vhodní jen k tomu, abychom zabezpečili bezpracný život jimi importovaných migrantů.

Migranti, vítači a sluníčkáři se mění v evropský mor se všemi zhoubnými následky. Nejde vůbec o pomoc uprchlíkům (ti si ji samozřejmě zaslouží), jde o okupaci Evropy. A nakonec všeho si musíme uvědomit, že svět se strašlivě rozbil a skutečné uprchlíky můžeme počítat na desítky miliónů osob.

Proč to má být pouze EU, kdo se o ně postará? Protože to fanatičtí, bezohlední a amorální vítači a sluníčkáři prosazují?

Protože ředevším za to právě tyto amorální lidské obludy berou peníze. Jsou ti nejodpornější obchodníci s lidským masem. A tuto pravdu o nich musíme sdělovat. O žádnou pomoc uprchlíkům jim (ve většině) nejde. Tuhle lež jim dál neakceptujme.