Nedělní F..e news: Ošahávaná Madelaine Albrightová

Bývalá americká ministryně obrany se po dlouhém váhání rozhodla a přispěla svým příběhem do kampaně MeToo. "Nejprve jsem se styděla, ale nakonec mě moje adoptivní dcera Hillary podpořila a já si řekla, že musím být statečná. Už jenom proto, že se na to všechno dívá seshora Václav Havel," prohlásila na tiskové konferenci Albrightová, která má podle erotického časopisu "Home Incest" na levé zadní půlce vytetovanou malou roztomilou řeznickou sekyru. Ostatně "Krvavá Mařka" se jí neříká jen tak pro nic za nic.

Novináři zůstali v šoku, jeden potvrdil, že se rozčilením dokonce pomočil. Pak přišlo odhalení: Krvavá Mařka kápla božskou o tom, kdo ji v mládí plácl po zadku. "Byl to císař František Josef. Stavoval se u nás pro vyprané prádlo a když kolem mě procházel, otřel se o mě a plácl po zadečku, až jsem se celá zatřásla. Měla jsem tehdy asi šestnáct let a dnešního dne z toho mám trauma," řekla paní Madla se slzami v očích. Přítomé zástupkyně neziskových organizacích poté spustily nekonečný pláč.

Za to může Putin!, volaly plakající pracovnice z neziskovek a na svých hodinkách Watch4 počítaly počet slz, které jim budou proplaceny. Pracovníci CNN, placeni ze sorosovských fondů, ale odporovali. "Nikoliv, za to může Trump," volali jejich redaktoři a tvrdili, že mají 1 milión dvěstřicet jedna tisíc stodevadesát dva svědků, kteří to dosvědčí, že to byl Trump.

Další zatím nevyhubení přítomní novináři neskrývali své překvapení "Netušili jsme, že je paní Madlenka tak mladá. Hádal bych, že se narodila tak kolem rok 1710 až 1720.," prozradil jeden z novinářů. "Asi to budou ta kosovská eura, co ji tak omlazují," přidal se druhý novinář. "Je to světice!" hřímal zástupce Vatikánu, který oznámil, že už se plánuje její svatořečení.

PRAVDA VÍTĚZÍ!