Německý strach je obludný, německé doktríny téměř nacistické

A znovu vystoupil člen SPD Thilo Sarrazin. Největší kritik německé migrační politiky knihou s titulem Německo se samo ničí a s podtitulem Jak dáváme svou zemi všanc běsní současnou vládu v Berlíně a svou stranu SPD do běla.

Dalším dráždidlem se opět stala jeho kniha. Jmenuje se Nepřátelské převzetí. Aneb: Jak islám brzdí pokrok a ohrožuje společnost, obsahuje přes 500 stránek "Většinový islám a svobodná společnost se vzájemně vylučují", říká Sarrazin a uvádí iDnes

SPD, jejíž členem Sarazin je, zuří. "Ve straně dominuje proimigrační fanatismus. Stal se přikázáním číslo jedna, odchylky se nepřipouštějí," říká člen SPD, který si nepřeje být jmenován.

Proč to tolik připomíná Hitlerův nacismus?

Bohumila Kamenzová, Češka působící v saském příhraničním Altenbergu říká:"Když jsem viděla policejní tiskovou mluvčí, jak dávala první zprávy, tak jsem se smála. Oni prostě neřeknou, jak to je, tak strašně se bojí. V kriminalitě mezi migranty jsou rozdíly v tom, odkud pocházejí, a nejvíc jich je od těch, co jsou ze severní Afriky - z Tuniska, Maroka, Alžírska. Zajímavé to je i v tom, že v těchto zemích žádná válka není. Takže je jasné, že to nejsou žádní váleční uprchlíci, ale ekonomičtí migranti...To je dnešní Německo. Jako by schválně vláda dělala věci špatně"..(Rozhovor přinesly Parlamentní listy).