Petr Závladský: Zlovolný sluníčkář a stále stále opakuje....

"Nebojte se, oni přece nejsou takoví, jako vidíte na fotografiích a videích. To je jen hloupé a nepravdivé nálepkování. Naopak, oni vás milují, proto sem přišli. Pravda, může se stát, že někteří nejsou tak úplně kompatibilní. Ale podívejte se na sebe do zrcadla. Vždyť vy také nejste bůhvíjak dokonalí.

Mohlo by se okrajově stát, že budou chtít mít vaše majetky, ale to je naprosto pochopitelné. Vždyť vy vlastně žijete proti nim v odporném luxusu. Sice uznáváme, že jste si jej vybudovali vlastní prací a úsilím celých generací, ale oni neměli to štěstí, ani práci. Tak otevřete svá hnusně zatvrzelá srdce a dejte jim je. Vždyť se podívejte, jak jsou nuzní.

Mnohým se na tu cestu složily celé chudé rodiny, aby zaplatily převozníkům za nebezpečnou cestu přes moře a mnozí ani nedorazili a utopili se. Podívejte se na ty dojímavé fotografie těch ubožáků! Jsou tak nešťastní a tak ubozí!

Pravda, sem-tam se může stát, že vám znásilní manželku, nebo dítě. Ale pochopte, že jsou to mladí muži, se kterými testosteron mává tak, že jim ani nic jiného nezbývá. Tak nebuďte xenofobní, odporní rasisté. To se může stát i bílým, přece.

A že přece požadují svou speciální stravu, vždyť je to logické. Narodili se v prostředí, kde takové špinavosti jako prasata nejedí, mají jinou kulturu i jiné stravovací návyky, tak nebuďte zabednění. Napadlo vás někdy, jak je takové prase špinavé a co všechno sežere? Možná se ve svých zvycích strašně mýlíte. Možná vám nedošlo, že z hlouposti a jen obyčejné nevzdělanosti nevíte, co v sobě takové prase nosí za cizopasníky a různé nemoci. Možná byste měli popřemýšlet, jestli jste se kopírováním zvyků vašich předků nedopustili vlastně hloupého předsudku.

A uznejte sami. Vaše kostely jsou prostě nepřijatelné. Ostatně sami jste z většiny ateisté, takže k čemu takové monumentální baráky. Stejně vám vadilo, že je nějaké pomýlené církve postavily z vašich mozolů a vadí vám jejich preláti. Ani jste jim je nechtěli vrátit. Vlastně máte pravdu. Proč jim to dávat?

Například takovou mešitu pro uspokojení duše skutečných věřících klidně a dobrovolně zaplatí Saúdský princ, i 200 mešit, to vás nebude stát vůbec nic a přece nejste tak odporně nenávistní, abyste nepochopili, že přece muslimové musí někde uspokojovat své duchovní potřeby. Nebo jste tak zaslepení a intolerantní, že nejste schopni pochopit, že muslim nemůže komunikovat s Bohem v těch vašich praštěných stavbách? Nakonec je mu přece jasné, že to je nějaké tmářství, spíše takové vyznávání nějakého barbarského kultu pohanství.

A nakonec, může se i stát, že vás nějaký z těch nových obyvatel rituálně zabije. Samozřejmě, je to nepříjemné, možná bolestivé, ale chápejte, že nemůže jinak. Vždyť přece porušujete a urážíte vše, o čem on ví, že je jediné správné. Raději bychom vám radili se nebránit.

Jistě, někteří z vás zahynou, ale na druhou stranu, je vás stejně moc a nemáte skoro žádnou cenu. Jste hloupí, tlustí, nevěřící psi a xenofobní ještě ke všemu. Chápejte, že to s vámi myslíme dobře. Ta vaše zatracená civilizace nás strašně sere.

Co máme my? Nějakou blbou ropu, která stejně jednou dojde? A vy máte auťáky, baráky, počítače, mobily, žrádlo, pití. Jak to, že to máte jen pro sebe? Kdo vám to dal a proč? Obelhali jste Alláha a on ve své nekonečné dobrotě to neprohlédl. Vy jste jej vlastně strašlivě a nepřijatelně podvedli, a pochopte, že je jedině správné, když to uvedeme do stavu, který vychází z jeho učení.

Protože v Koránu je vše. A to, co tam není, nemůže existovat. Tvrdíte například, že přijde dlouhá zima, kterou neznáme. Ale to přece není pravda. Tu na vás, jako na nevěřící psy, seslal Alláh a dobře udělal. Jakmile nás věřících bude dost, skončí samozřejmě skandinávská polární noc a Alláh nás všechny osvítí věčným světlem a teplem.

Stejně nemáte jinou šanci. Buďto pochopíte jedinou pravdu, nebo pro vás není na světě místa."