Presstitutní novinařina jako denní chléb veřejné škodné

"Sledování kontrarozvědkou třetí nejsilnější strany na německé politické scéně AfD by si podle aktuálního průzkumu přála většina Němců." (Zdroj:https://1url.cz/7MKUG)

Prosím, to samozřejmě může být pravda, ale pokud autor neuvede zdroj takového průzkumu, pak je to jen špinavý tzv. žurnalistický plivanec, který má ukázat, jak se "hodní" Němci AfD bojí a jak žádají, aby proti této straně stát zasáhl. Už chybí jen pionýři a 99 pragováků. Vždyť tohle se rovná té nejhorší komunistické propagandě.

Ministr vnitra a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Horst Seehofer je ale přesvědčen o tom, že důvody pro sledování strany AfD jako takové nyní nejsou a pochod, který AfD v sobotu spolu s Pegidou uspořádala v Chemnitzu za "oběti multikulturalizace" Německa k tomu důvod nedává. Podobné pochody s fotografiemi mrtvých či nezvěstných prováděli občané i jiných zemí (připomeneme Argentinu) a nikdo je za žádné příznivce fašismu či nacismu nepokládal.

To jen taková škodná beze cti, jakou je místopředseda Spolkového sněmu Thomas Oppermann, má ten pověstný slovník hitlerovských pohrobků, když říká, že AfD ohrožuje stát. Ohrožuje ve volbách tu jeho prohnilou SPD, ale ta není stát.