Proč volit SPD a Okamuru? Pro tohle nebezpečí

V blízkosti Arabských Teplic vyroste nová muslimská čtvrť, kterou místní už nazývají "Muslice" a postavit ji má kuvajtský developer pro držitele českých pobytových víz! Typická ukázka toho, jak probíhá řízená migrace do České republiky z arabských zemí za asistence státu a krajských úřadů!

Nedaleko Teplic vyroste muslimský rezidenční rezort. Rozhodl o tom Ústecký krajský úřad v rámci posuzování stavebního záměru kuvajtského podnikatele, který chce ve vesnici Modlany postavit 50 rodinných domků pro převážně arabskou klientelu z Teplic . Developer projektu Ali Ali E Elbadri je občanem Kuvajtu a v České republice je majitelem a jednatelem pražské společnosti J S Medical, s.r.o.

Výstavba arabského rezortu v Modlanech se nachází v lokalitě zvané Kvítkov, ale další stavby v blízkém okolí již jsou také ke spatření, prodej stavebních parcel podle informací běží v plném proudu a krajský úřad tak dal této výstavbě zelenou.

Jak uvádí zdroje českých mainstreamových médií, Arabové začínají z Teplic odcházet, a to prý kvůli nevraživosti místních obyvatel. Lázeňské pokoje se vyprazdňují, hlásí lidé z blízkosti teplických lázeňských provozů. Jenže ve skutečnosti nejde o odchod Arabů z ČR, ale pouze o jejich přesun z pronajatých lázeňských prostor do vlastních nemovitostí. Přesně takto totiž probíhá řízená migrace do České republiky doopravdy, bez mediálního pokrytí a bez zájmu politiků.

Jen za rok 2016 vydala Česká republika na téměř 10 tisíc pobytových víz , tedy takových víz, která jsou vydávána občanům ze zemí mimo Evropskou unii. Právě tato pobytová víza jsou hlavním motorem řízené a pravidelné migrace do ČR a je logické, že Arabové, kteří do ČR přijedou a dostanou tato pobytová víza, nebudou věčně bydlet v hostinských pokojích v lázních, protože to je pouze maskírovka postupného nasunování islámu do ČR skrze historku o "lázeňských hostech".

Když se migranti do ČR nedostanou s nálepkou námořníků z lodiček nebo azylantů ze Sýrie, protože je to politicky u voličů neprůchodné, tak se do ČR dostanou jinak, legálně a na pobytová víza, jako studenti, hosté lázeňských rezortů, podnikatelé, investoři, to je prostě úplně jedno. Jaký je rozdíl mezi migrantem a lázeňským hostem? Oba dva mají značkové drahé oblečení, oba dva mají iPhony, oba dva si vymezují právo na vyznávání své víry v nové zemi a oba dva se nehodlají nijak přizpůsobovat místní kultuře.