Rozbití Bruselu je na pořadu dne

Zaklínadlo solidarita nefunguje, protože je vykládáno tak, aby likvidovalo rozdíl mezi migranty a skutečnými uprchlíky. Je to jen politická obezlička o zajištění "pečených holubů přímo do úst", příchozím, kteří přinášejí kulturu i politiku na úrovni čtrnáctého století.

Evropský měnový fond

Na celou politiku okupace Evropy dohlíží všemocný, nekontrolovatelný a neodvolatelný Brusel. Sídlo toho nejhoršího zla od doby II. Světové války. Opět cosi, co není pro Evropany přínosné. Zde se kují plány na Evropský měnový fond, aby bylo z čeho platit dosavadní sebedestrukční politiku osy zla Bruselu-Paříže a Berlína. Zrůdnost toho projektu představuje v podstatě trvalý finanční polštář pro špatně řízené ekonomiky, které by v normálním světě dávno zkrachovaly. Jde o život na dluh v nekonečném spirále a v něm se výdaje na migranty dobře skrývají.

Prázdné plány

Prý členské země EU musí reformovat svůj azylový systém. Merkelová místo toho, aby hovořila jak se přívaly migrantů zastaví opět vydává stanoviska , že je nutné vytvořit systém pro jejich přerozdělování. Opět vysílá pozvánky pro miliony sociálních neevropských parazitů. Kde jsou její sliby o "lepší spolupráci se zeměmi původu běženců a a podpora těchto států"?

Sliby naivkům

V severoafrickým zemích nevzniknou bezpečná centra O to tam nikdo nemá zájem. Podle čím dál nechutnější OSN je uprchlíkem každý, kdo se za něj z jakéhokoliv důvodu prohlásí. Žádné sliby o omezení migrace nikdo konat v EU nechce. Ničemu se Brusel nebrání. Rozbití Bruselu je na pořadu dne