Jaroslav Drobný: Volby v zemích EU jsou zbytečné?

Ukazuje se, že volby v členských zemích EU jsou pro Brusel naprosto zbytečné. Národy jako takové, jejich přání, potřeby a zájmy jsou pro EU naprosto irelevantní, pokud neodpovídají jakési představě univerzální Evropy.

"Maďarsko, když se po demokratických volbách řídí principem a vládnutím strany, která získala naprostou většinu, to v pořádku není,"říká poslankyně ANO Válková

Uvažování Evropské unie, je to katastrofa. Zcela bez obalu je jasné, že zájmy národa vyjádřené většinou národa ve volbách, nic neznamenají, když nejsou dle představ Evropské unie. Naopak,znamenají to, že je třeba zavést řízení proti takové svéprávné zemi.

Z uvedeného lze vyvodit, že volby v členských zemích EU jsou pro Brusel naprosto zbytečné. Národy jako takové, jejich přání, potřeby a zájmy jsou pro EU naprosto irelevantní, pokud neodpovídají jakési představě univerzální Evropy.

Kdo si s tímto rozporem mezi národem a EU však umí mazaně poradit je premiér Andrej Babiš. Například na domácí scéně vystupuje jako hrdinný bojovník proti migraci, aby si proti sobě nepopudil mínění většiny občanů ČR. Ovšem nic nebrání tomu, aby Česká republika stvrdila proimigrační dohody Dublin I - III a Marakéšskou deklaraci na čemž má zájem EU nikoliv občané ČR. A abychom neodběhli od tématu, jako další lze uvést příklad, kdy se doma Babiš tváří jako přítel Viktora Orbána a v zahraničí jeho poslanci podrazí Maďarsku nohy, když hlasují pro zahájení řízení.