Saská Kamenice: V sobotu proběhne další demonstrace

Samozřejmě, že hlavní média předem vědí, bude to opět setkání rasistů, fašistů, nacistů, prostě spodiny světové společnosti, která se nechce smířit s tím, že vraždění za bílého dne se v EU stalo zvykem. Jako by multikulti údajné obohacení nebylo tou největší metou, kterou mohla politika EU na čele s Merkelovou dokázat. 

Samozřejmě BERLÍN teď opět bude muset objednat autobusy, přisprostle zpívající podřadné kapely, vymámit ze sorosovských nadací peníze, aby to nevypadalo na vládní program, ale na "širokou spontánnost" a nahnat profesionální demonstranty opět do Saské Kamenice.

Taktika ovšem velí, že bude dobré to udělat až v neděli, protože do sobotního průvodu "bílých zrůd" lze infiltrovat profesionální hajlovače, některé i z řad "osvícených" novinářů a jejich fotografie pak vydávat za "běsnění zločineckých živlů. Navíc je možné přesunout vhodnou skupinu Syřanů z Chotěbuzi, kde veřejně skandovala Sieg Heil (Zdroj:https://1url.cz/9MKYh).

A pokud dorazí na kamenickou veselici "odborník" z nějakého plátku typu Guardian či Financial Times, máme jistotu, že tolik špíny a tolik kalu, který vylijí na obyvatele Saské Kamenice jen tak nikde nenajdete.

Hitlerovská politika praktikovaná Berlínem je se vším všudy zpět.