Stratégové primitivismu

Velkého ocenění se dočkala britská BBC, která v hodnocení válečného tažení Německa pod vedením Hitlera konstatovala, že primitivní kaprál a křupan Hitler vedl válku primitiva a křupana. Ano, na začátku mu ledacos až překvapivě vyšlo, především díky zbabělosti Francie, páté koloně Němců v jiných státech a počáteční naivitě Stalina. Ale konec byl jasný.

Němci jako ti, co jim kolečko v mozku chybí?

Co bylo na nacistickém Německu nejhorší, to byla oddanost Němců svému vůdci Hitlerovi. Chorobná, nenávistná k jiným, vražedná a odporná. Velmi podobná tomu, co dnes předvádí Němci v éře Merkelové, jenom ty vraždy zatím chybí. Velký podporovatelem této nechutné politiky je Evropská komise, kde primitivismus migrační politiky dosáhl obludných rozměrů, stejně jako extrémní šikana národů Evropy haldou nesmyslných nařízení a směrnic. To vše při trvalém plundrování východních států EU.

Evropská komise

Trvale podnapilý Juncker se pasoval na Boží soud nad Evropou a jeho otřesní komisaři mu ve většině případů za mrzký žold jen přizvukují. Pokud byly v minulosti kritizovány královské a císařské vlády, pak nezákonně přisvojená vláda Junckera nad Evropskou unií je větším zločinem. Monarchové ji alespoň od něčeho mohli odvodit, tito v EK nemají právně nic. Jen zvůli a politický primitivismus ve výši 5 promile chlastu. To se svými zhoubnými účinky rovná hitlerovské politice.

Je tedy čas hledat řešení!

(FOTO:GLOB.SK)