Tajné námluvy ANO a ODS v Praze

I funkci primátora je hnutí ANO údajně ochotno přepustit, pokud s ODS sestaví ANO po volbách společnou pražskou koalici. Soudem ocejchovaný Svoboda z ODS by si tak mohl opět zavěsit na krk primátorský řetěz a doufat, že tentokráte se mu tresty od soudů vyhnou.

Řeči se vedou, voda teče

Pražská špitanda, která informaci rozšiřuje tím možná chce znervóznit koalici kolem strany TOP. Ale spíše to vypadá, že ANO hledá jak to zařídit, aby stratég hnutí ANO, marketingové eso Alexander Braun, který za stojí za výměnou lídra ANO Nachera za Stuchlíka nedopadl špatně. Nabídnout Pražanům lichváře, jak tvrdí server Echo24, je asi tak stejně taktické jako nabízet provařeného exekutora. Rozhodně to žádnou úctu nevyvolává. Navíc Stuchlík se tak trochu staví do pozice: Já jsem gay no a co? A to také není moc chytré. Voliči budou zkoumat schopnosti, nikoliv sexuální orientaci.

Mistr oboru

Braun je pašák, který se pyšní titulem z oboru mezinárodní vztahy získaným na Sorosově Středoevropské univerzitě. Už to samo o sobě je špatnou vizitkou nejen pro ANO, ale i jejího pražského kandidáta. Soros je nepřítel demokracie a Evropy a zlo, které plodí a financuje je evidentní. To, že Braun je držitelem ocenění pro nejlepšího politického poradce na světě je hezké, ale takových titulů si můžete dnes nakoupit přehršel. Časopis Forbes sice Brauna označil za "kouzelníka politických kampaní", ale ANO svým údajným doporučením dostal do prekérní situace.

Omyl podruhé

Stuchlík je stejný omyl, jako byla Krnáčová a hnutí ANO má stále užší a užší koaliční potenciál. Pokud ODS naskočí na pražské námluvy ANO, bude to chybou. Primátor je sice reprezentativní funkce, ale média má v rukou hnutí ANO, resp. jeho šéf Babiš, takže maléry hodí na ODS a úspěchy si připíše.  ODS sice pohlíží i na TOP,ale ta nabízí okoukané, provařené, slaboulinké a polo-vyděšené tváře. Také nejsou žádnou výhrou. Do počtů v Praze ale důrazně promluví Piráti. Pak se teprve uvidí.