V EU došli k závěru, že mají pomoci k úpadku západní civilizace, ale proti je Jacob Rees-Mogg

Zoufalost současné premiérky Mayové nedokumentuje jen její mimořádně trapné tancování v Africe, její nesmyslné krytí vraždění bílých farmářů, ale především její neschopnost rozeznat, že když hoří dům, cena vody je druhotná. Svému předchůdci Winstonu Churchillovi nejenže nesahá ani po kotníky, ale je omylem konzervativní politiky vůbec.

Proto se ozývají hlasy, které spekulují, kdo že v případě pádu Mayové by se měl stát dalším premiérem. Radikální sázka je na jméno: Jacob Rees-Mogg.

                                                          Jacob Rees-Mogg s rodinou

Dnes je to jedna z nejznámějších tváří Konzervativní strany. Britové milují jeho kontroverzní styl a na Twitteru ho sleduje 170 000 lidí. Stal miláčkem mladých konzervativců.

K EU má jen slova opovržení a přiznejme si, že právem. Představy Bruselu vnímá jako trvalé ponižování své země a podobně to vnímá řada dalších národů v EU. Země V4 si na odporu k bruselským kvótám vybudovali dokonce svou vlastní proti-migrantskou politiku.

Rees-Mogg je zatím řadovým poslancem, ale s velkým vlivem mezi konzervativci. Od ledna stojí v čele skupiny European Research Group, která vznikla v 90. letech jako platforma toryovských euroskeptiku. Dosavadní kritizované návrhy Mayové prověří konference Konzervativní strany, která se koná počátkem října v Birminghamu. Nebude tedy až tak velkým překvapením, když se kormidla strany chopí někdo jiný. Ať už to bude kdokoliv, Mayová byl jasný omyl.