Zabíjejte bílé...Mezinárodní měnový fond (MMF) na straně černého komunismu

Mezinárodní měnový fond schválil pozemkovou reformu v Jihoafrické republice, s tím, že pokud je "založena na pravidlech" tak souhlasí. Připomeneme, že vyvlastňování v postkomunistických státech bylo také založeno na "pravidlech" a vyvražďování Židů v nacistickém Německu také. Příslušné zákony k tomu byly přijaty, stejně je to tak v JAR.

Montfort Mlachila, hlavní zástupce MMF v Jižní Africe, uvedl, že nařízení nesmí poškodit zemědělskou produkci a ohrozit dodávky potravin pro občany země. "Plně podporujeme potřebu provést pozemkové reformy, abychom řešili otázky nerovnosti," uvedl Mlachila v rozhovoru pro agenturu Reuters. Navrhované opatření umožní vládě jižní Afriky vyvlastnit půdu patřící bílým zemědělcům země bez náhrady, ačkoliv desítky mezinárodních dokumentů takový postup zakazují. Nic z toho nezajímá ani MMF ani Londýnskou vládu, jejíž premiérka se hodně trapně kroutí na přihlouplých záběrech z JAR a pochvaluje systém likvidace bílých obyvatel. Neskutečné.

Velká část jihoafrických zemědělských oblastí je stále vlastněna bílou menšinou v zemi. Současný prezident slíbil, že změní jihoafrickou ústavu, aby poskytla část pozemku černošské většině.

Návrh reformy vyvolal násilné útoky a dokonce i vraždy bílých farmářů, stejně tak přesně to probíhalo v Zimbabwe, kde hlad, bída a hyperinflace dokončil zkázu této země.

Vraždění farmářů v Zimbabwe nikoho nezajímalo. Tentýž proces v JAR ale vyvolal velký mezinárodní rozruch a americký prezident Donald Trump nařídil ministru zahraničí Miko Pompeovi, aby tuto záležitost podrobně prozkoumal. 

Začátkem tohoto roku australská vláda zahájila vydávání nouzových víz pro zemědělce, kteří čelí násilí v Jižní Africe. To není překvapení. Současná pozice bílých farmářů v JAR je stejná jako byla pozice Židů v nacistickém Německu, Kdo to tehdy podpořil byl zločinec, kdo podporuje tuto politiku v JAR je stejný zločinec.  (Zdroj:https://1url.cz/vMKTr).