Zakázané informace

"Muslimové by měli žít s námi, nikoliv vedle nás nebo proti nám," řekl před časem ministra vnitra SRN Seehofer. (Zdroj:1url.cz/3tYfk).

Průzkum ve Francii

Při průzkumu provedeném v létě 2017 ve Francii bylo zjištěno, že 29 % francouzských muslimů považuje za důležitější právo šaría než francouzské zákony. Průzkum dále zjistil, že 67 % muslimů chce, aby jejich děti studovaly arabštinu, a 56 % muslimů si myslí, že arabština by měla být vyučována ve veřejných školách. Že se tito lidé necítí Francouzi je nad míru jasné, Jako se jistý německý fotbalista necítí Němcem, ale Turkem.

Průzkum v Británii

Průzkum provedený roku 2016 ve Spojeném království ukázal, že 43 % britských muslimů "věřilo, že části islámského právního systému by měly nahradit britské právo, zatímco pouze 22 % z nich se postavilo proti této myšlence". Dalším průzkumem z roku 2016 bylo zjištěno, že 23 % všech muslimů podporuje zavedení práva šaría v některých oblastech Británie, 39 % souhlasilo s tím, že "žena by měla vždy poslouchat svého manžela"a 52 % všech britských muslimů se domnívá, že homosexualita by měla být nezákonná. Takže opět jsme u toho, že se tito lidé Brity necítí. A nikdy se jimi nestanou. Pouze získají pas a štědré dávky.

Nizozemí, Belgie, Rakousko a Švédsko

Podle studieprovedené v roce 2014 mezi marockými a tureckými muslimy v Německu, Francii, Nizozemsku, Belgii, Rakousku a Švédsku se průměrně téměř 60 % dotazovaných muslimů shodlo na tom, že muslimové by se měli vrátit ke kořenům islámu; 75 % si myslelo, že existuje jen jedna možná interpretace koránu a 65 % uvedlo, že právo šaría je důležitější než zákony země, ve které žili. Konkrétně v Německu47 % muslimů věří, že právo šaría je důležitější než německé právo. Ve Švédskuse 52 % muslimů domnívá, že právo šaría je důležitější než švédské právo.

Yves Mamou z Gatestone Institute: "...no-go zóny již nejsou vytvářeny jen na předměstích, kde se obvykle koncentrovali migranti a muslimové. Díky masové migraci se no-go zóny náhle objevují v srdci Paříže, Bordeaux, Toulouse, Marseille, Grenoblu, Avignonu. Místy jsou oblasti"privatizovány" kombinovaně obchodníky s drogami, salafistickými fanatiky a islámskými gangy mladistvých. Hlavními obětmi jsou ženy, jak muslimské, tak nemuslimské, které jsou sexuálně obtěžovány a sexuálně napadány." (Zdroj všech čtyř odstavců:1url.cz/CtYfT).

Prolhaná Merkelová

Kancléřka Angela Merkelová po m,n oha ůletech trvalého lhaní konečně nedávno veřejně přiznala, že v Německu existují no-go oblasti, tedy místa,kam se bojí i policie. Upozornil na to server Daily Mail.(Zdroj:1url.cz/mtYfd).
Po celé Evropě existují stovkyaž tisíceno-go zón a například jen v samotném Švédsku více než šest desítek, Francie hovoří o počtu 1500. V hlavním městě země, Stockholmu, jde jmenovitě o čtvrti Rinkegy či Tenste, odkud se z obav o svůj život v posledních dvaceti až třiceti letech odstěhovala většina příslušníků kdysi poměrně početné židovské komunity. Podle jedné policejní zprávy ukázalo, že gangy přistěhovalců brání lidem se přestěhovat do některých kdysi zcela bezpečných čtvrtí velkých měst. Existence těchto zón je však veřejným tajemství několik let. Politický i mediální mainstream o nich dlouho mlčel, ale migrační krize a příchod milionu ve většině muslimských migrantů bariéru mlčení prolomil. Loni v listopadu otevřeně pojmenoval magazín Focus jako no-go zónu čtvrť EbertplatzVedle mnoha dalších se diskutuje také o berlínském Neuköllnu, kde již tvoří přistěhovalci více než čtyřicetiprocentní podíl na zdejší populaci. (Zdroj:1url.cz/ltYf4).

Obamovsko-Clintonovská media jako trvalý zdroj fake news

V lednu 2015 noviny New York Times popřely, že existují "no-go-zóny" - oblasti, které nejsou pod kontrolou státu a vládne tam právo šaría - ovládané některými přistěhovaleckými skupinami v určitých městských částech západní Evropy. Americký deník obvinil i autora tohoto textu, spolu s autory jako jsou Steven Emerson a Daniel Pipes, ze šíření této údajné lži. (Zdroj:1url.cz/atYff).

A pak se někdo Trumpovi diví?