Zdraví, vyžraní a parazitní

Tak vypadají údajní uprchlíci: Zdraví a vyžraní. Žádné zbídačení na nich neuvidíte. Ve skutečnosti jsou to vyčůránkové, kteří přicházejí využít sociálního systému v Evropské unii, zvláště v nejbohatších státech. Politici těchto států s tím ale souhlasí(!). Jakou tito politici mají motivaci nevíme, láska k bližnímu to rozhodně nebude, láska k vlastním občanům ani vteřinu to nebude.

Kolaborace a Özil

Pozvánky západních a i některých českých politiků pro zdravé vyžírky je ale tím nejhorším zneužitím funkce, tou největší zradou vlastních občanů. Je to kolaborace s ideovým nepřítelem, je to kolaborace se zlem. Nic na tom nezmění fakt, že cca 15-20% migrantů je ochotno pracovat a zčásti se i asimilovat. Ale na příkladu Němce MesutaÖzila vidíte, že se nikdy Němcem nestal a zůstal Turkem a Ergodan je jeho prezident. Kdyby vypukla s Tureckem válka, po kom by asi tak střílel tento úředně uznaný Němec?

Kdo je nepotrestaný viník?

Lidé se zlobí na migranty, ale ti jsou jenom následek. Příčinou jsou západní politici. Na ty se musíme zlobit a těm musíme sdělit, že každý čin proti Evropanům je činem, který bude potrestán. Bylo tomu v minulosti vždy, bude tomu i zítra.